Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава куќа во центар на Гевгелија

30 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Вчера 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Се продава куќа во центар на Гевгелија на улица. МАРШАЛ ТИТО бр. 68 позади поранешна Пелагонија(полициската зграда).
Куќата е близу ценатар на топ локација и истата располага со 132 м2 станбена површина (4 соби), летна кујна и подрум и 231 м2 дворна површина.

За подетални информации контакт 077 861 963 Александар
Aleksandar
077861963
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации