Објавени: ноем. 25 2022 11:01

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОК КУЌА, СПРАТ 2 ( 120 км2 )

ЕУР

Објавени: ноем. 25 11:01
Прегледи: 466
СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОК КУЌА, СПРАТ 2 ( 120 км2 ) СО ПОСЛЕБЕН ВЛЕЗ И ДВОР од 200 км2.
ЛОКАЦИЈА - ЦЕНТАР, 5 МИН ДО ДЕЦКА ГРАДИНКА СОНЧОГЛЕДИ, НОВИОТ ПАЗАР И ОУ КРСТЕ МИСИРКОВ
КОМПЛЕТКА ДОКУМЕНТАЦИЈА И ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации