Оглас од претпријатие Објавени: јун. 30 2022 11:41

Agencija Top Point Mg Agjencioni Patundshmeri

Објавени: јун. 30 11:41
Прегледи: 235
Зошто да купите имот преку фирма регистрирана за недвижности ''ТОП ПОИНТ МГ'' ДООЕЛ ехпорт-импорт Гостивар Агенцијата ви дава целосна гаранција за точноста и исправноста на имотно-правната документација за недвижноста што ја купувате, Агенцијата ви обезбедува целосен сервис (услуга) околу вашата апликација за кредит во најкус можен рок, без никаков дополнителен ангажман од Ваша страна и без непотребни трошоци. Најбрзо организирање посета на недвижностите за кои сте заинтересирани; Заштита на вашите средства и вашата инвестиција, со детално испитување на имотот (можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Ваше е само да нѐ ангажирате и ние ја комплетираме постапката за Вас и сме секогаш со Вас. ул.Младен Груески 12А инфо: 078/222-334 042/613-101 Со Почит, "ТОП Поинт МГ" Pse të bleni pronë nëpëmjet firmes e regjistruar "TOP POINT MG" DOOEL Export-import Gostivar Agjencioni Ju jep një garancion te plotë për saktësin dhe korrektësinë juridike për pronen që dëshironi ta bleni, Agjencioni Ju siguron shërbim te plotë rreth kërkesës tuaj për kredit në kohën më të shkurtë të mundëshme, pa ndonje angazhim shtes nga ana jauj. Mënyra më e shpejtë për të organizuar një vizitë në pasuritë për të cilat jeni të interesuar; Mbrojtja e pasurive tuaja dhe investimi juaj me një ekzaminim të plotë të pronës (hipoteka e mundshme, pronësia e parregulluar, ndalimi për shitje, masa e përkohshme e shitjes së paligjshme, blerja e një apartamenti tashmë të shitur) dhe shumë rreziqe të tjera që nuk jeni në gjendje të zbuloni. E Juaja është vetëm të na angazhoni dhe ne do ta kompletojm të gjithë proceduren dhe jemi gjithëmon me Ju. rr.Mladen Grueski 12A info: 078/222-334 042/613-101 Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "TOP POINT MG"

"TOP POINT MG"Agencija za promet so nedviznosti

"TOP POINT MG" REAL ESTATE AGENCY

- RASPOLAGAME SO NAJGOLEM IZBOR NA NEDVIZNOSTI VO  ZAPADNIOT DEL NA  R.MAKEDONIJA.OSOBENO GOSTIVAR****
AGENCIJA ZA POSREDUVANJE “TOP POINT- MULTI GROUP” GOSTIVAR 
*VI STOI SEKOGAS NA RASPOLAGNJE NA VASITE POTREBI PRI KUPUVANJE-PRODAVANJE IZNAJMUVANJE(DAVANJE POD NAEM-KIRIJA)NA NEDVIZEN IMOT(STANOVI,KUKJI,PLACEVI,VIKENDICKI,LOKALI I DR.)

*POVELETE VO NASATA AGENCIJA DA GI PONUDITE ILI POBARATE VASITE POTREBI NA NEDVIZEN IMOT
*ZA VASITE POTREBI SME SEKOGAS NA RASPOLAGANJE SEKOJ RABOTEN DEN OSEVEN NEDELA
OD 09 - 19 CHASOT 
NASATA AGENCIJA SE NAOGA NA UL,MLADEN GRUESKI 12A  NA 50 m. OD SAAT KULATA DO HOTEL ELITA

VE OCEKUVAME DRAGI KLIENTI TOP POINT MG - GOSTIVAR 078/222-334  042/613-101

*BANESA SHTEPI, PARCELA LOKALE,
*STANOVI, KUKJI,PARCELI, *DAIRELER,EVLER,ARSALAR DUKANLAR,
*WOHNUNGEN HAUSER,GRUNDSTUCKE GESCHAFTE, 
*العقارات
NEDVIZNOSTI PATUNDSHMERI REAL ESTATE EMLAKCI
https://www.facebook.com/Top.Point.Multi.Group


AGJENCIONI PER VENDOSJE MULTI GROUP GOSTIVAR
qendron cdo here ne dispozicion,per nevojat e juaja per bjerje,
shitje ose huazim marje me qira.
Shtepi,banesa,parcela,villa,lokale etj.

Per nevojat e juaja jemi ne dispozicion cdo dite prej ores 09-19h
per vec te dieles. Agjencioni jone gjendet ne rrugen Mladen Gruevski, nr 12A
50 metra nga xhamija e sahatit ne afersi te hotel Elita. 078/222-334 042/613-101

https://www.facebook.com/Top.Point.Multi.Group
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

"TOP POINT MG"Agencija za promet so nedviznosti

"TOP POINT MG" REAL ESTATE AGENCY

- RASPOLAGAME SO NAJGOLEM IZBOR NA NEDVIZNOSTI VO  ZAPADNIOT DEL NA  R.MAKEDONIJA.OSOBENO GOSTIVAR****
AGENCIJA ZA POSREDUVANJE “TOP POINT- MULTI GROUP” GOSTIVAR 
*VI STOI SEKOGAS NA RASPOLAGNJE NA VASITE POTREBI PRI KUPUVANJE-PRODAVANJE IZNAJMUVANJE(DAVANJE POD NAEM-KIRIJA)NA NEDVIZEN IMOT(STANOVI,KUKJI,PLACEVI,VIKENDICKI,LOKALI I DR.)

*POVELETE VO NASATA AGENCIJA DA GI PONUDITE ILI POBARATE VASITE POTREBI NA NEDVIZEN IMOT
*ZA VASITE POTREBI SME SEKOGAS NA RASPOLAGANJE SEKOJ RABOTEN DEN OSEVEN NEDELA
OD 09 - 19 CHASOT 
NASATA AGENCIJA SE NAOGA NA UL,MLADEN GRUESKI 12A  NA 50 m. OD SAAT KULATA DO HOTEL ELITA

VE OCEKUVAME DRAGI KLIENTI TOP POINT MG - GOSTIVAR 078/222-334  042/613-101

*BANESA SHTEPI, PARCELA LOKALE,
*STANOVI, KUKJI,PARCELI, *DAIRELER,EVLER,ARSALAR DUKANLAR,
*WOHNUNGEN HAUSER,GRUNDSTUCKE GESCHAFTE, 
*العقارات
NEDVIZNOSTI PATUNDSHMERI REAL ESTATE EMLAKCI
https://www.facebook.com/Top.Point.Multi.Group


AGJENCIONI PER VENDOSJE MULTI GROUP GOSTIVAR
qendron cdo here ne dispozicion,per nevojat e juaja per bjerje,
shitje ose huazim marje me qira.
Shtepi,banesa,parcela,villa,lokale etj.

Per nevojat e juaja jemi ne dispozicion cdo dite prej ores 09-19h
per vec te dieles. Agjencioni jone gjendet ne rrugen Mladen Gruevski, nr 12A
50 metra nga xhamija e sahatit ne afersi te hotel Elita. 078/222-334 042/613-101

https://www.facebook.com/Top.Point.Multi.Group

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации