Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dolna Banica

30 000 ЕУР

Се продава од: Zekir Maksuti Денес 02:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Гостивар
Stara Kuka i Dvor
Zekir Maksuti
0041795544665
Кон почеток