Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 350m2 vo Gostivar

88 000 ЕУР

Се продава од: Top Point 23 дек. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Гостивар
Se prodava Kukja 350m/2 vo blizina na restoran Albis


https://www.facebook.com/Top.Point.Multi.Group
Top Point
078 22 23 34
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации