Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na bul.Brakja Ginoski Dutlok Gostivar

180 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Кат-стар Про Недвижности 04 мај 15:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Кат-стар Про Недвижности
Se prodava apartman vo Olimpik Bic, Grcija 45 000 ЕУР
Niva vo Gostivar 32 ЕУР
Se iznajmuva lokal vo Gostivar 120 ЕУР
Stan od 57m2 vo Hrom Skopje 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
🗣Се продава куќа на атрактивна локација
Булевар Браќа Гиноски, населба Дутлок - Гостивар

📐Карактеристики:
- Вкупна површина на катастарска парцела 556м2;
- Во основа куќата има површина од 116м2
- Согласно деталниот урбанистички план (ДУП) предвидена е
маркица која во основа би имала 230 м2 со можност за градба на објект од категорија А1 (индивидуално домување) со катност од Приземје + 2ката + Поткровје со висина до 10.2 м;

💶Цена : 180 000 евра

*️⃣Код : 70056

📞За повеќе информации можете да не контактирате на :
078/377-777; 078/222-666

Доколку сакате да погледнете и други недвижности за Гостивар и околината можете да ја посетите нашата веб страна:
www.katstarnedviznosti.mk
Кат-стар Про Недвижности
Кат-стар про Недвижности е компанија која се занимава со посредување и консултантски услуги при продажба и купување на недвижности. Потекнува од матичната фирма Кат-стар про чија основна дејност се геодетски услуги (катастар). За таа цел, нудиме сигурност на нашите клиенти при купувањето на недвижности и добро оформена понуда при продажба. Нашето мото: Сигурноста пред се! Продажбата ја поткрепуваме со рекламен материјал во зависност од недвижноста и условите. Кат-стар Про ДООЕЛ е компанија која е овластена и лиценцирана за извршување на геодетска дејност. Со тоа се опфатени сите катастарски работи кои вклучуваат премер на недвижностите и изготвување на геодетски елаборати, работите кои се поврзани со инженерската геодезија, изготвување на судски вештачења како и изготвување на елаборати за проценка на недвижен имот.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Душко Поповиќ бр.2а Прикажи на мапата
078/377-777
http://katstarnedviznosti.mk/
Кат-стар Про Недвижности
078/377-777
Leaflet
Кат-стар Про Недвижности
Hala na avtopat Tetovo Gostivar кај Negotino priklucok 235 000 ЕУР
Kuka i parcela vo selo Zubovce Gostivar 60 ЕУР
Se prodava apartman vo Kalitea (Halkidiki), Grcija 65 000 ЕУР
Apartman vo Kalitea 32m2, Halkidiki, Grcija 57 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации