Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na glavna ulica vo Dutlok

0 ЕУР

Се продава од: Куќа 14 јул. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
kucata e cvrsta gradba celosno e renovirana ima 4 ploci ,podrumi dva sprata i potkrovje kucata e 315m2 , a povorshinski dvor ima 400m2,,nova instalacija na struja na voda oprema za parno komplet i podno greejne priprema na solar dva wc gore ima 4 sobi i wc dole ima 10metarski salon kujna trpezaria 1 soba i wc.. kucata se naogja pred kargoto dutlok blisku do stadionot i e na glavna ulica koja shto se planira glavna ulica koridor glaven pat za kicevo ,mavrovo... lokacijata e perfektna za rabotaa moze da se otvori mini market kucata ima dve markici celosna legalizacija so imoten list ..mini zgrada...vredi da se vidi ... moze vo sekoje vreme da se vidi..Moze zamena so stanoj !
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации