Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 159m2 vo Gostivar

70 000 ЕУР

Се продава од: Vesna 17 септ. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Гостивар
Куќа на два спрата 150 м2 и двор 150м2, излегува на предна улица во населба Дутлок. Погодна на семејство и за бизнис- ординација, училиште и сл.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации