Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 505M2 VO GOSTIVAR

Се продава од: Pavle 08 авг. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
Се продава куќа на главна улица во близина на семафорите на автопатот Скопје-Охрид. Куќата има 110м2 локал и 2 спрата со по 150м2/1. Квадратурата на целата парцела е 505м2. Со комплетна документација. ЦЕНА 190 000 ЕВРА СО ПРОСТОР ЗА ДОГОВОР
Кон почеток