Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka p+2 lokal 80m2 centar so dvor od 260m2

Се продава од: abdulfet mani 09 фев. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Гостивар
Se prodava ili zamena so stan cena po dogovor
abdulfet mani
0038970557537
Leaflet
Кон почеток