Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Gostivar od 600m2

0 МКД

Се продава од: Rastko Mihajlovski Вчера 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat 3 sobi vece i hodnik i plus mala vizba, a na vtoriot sprat ima 3 sobi kujna hodnik i terasa.
Golem dvor i garaza za avtomobil.
600m2
telefon +38978250001
078 250 001
Rastko Mihajlovski
0038978250001
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации