Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gostivar ul JNA Debarska

155 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Кат-стар Про Недвижности 16 септ. 13:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Кат-стар Про Недвижности
Se prodava kukja vo naselba Dutlok - Gostivar 165 000 ЕУР
Se iznajmuva lokal vo Gostivar 120 ЕУР
Se prodava kukja vo naselba Pitarnica - Gostivar 140 000 ЕУР
Placevi vo Balindol Gostivar 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
⚠️Се продаваат две куќи (лепенки) на ул „ЈНА“ (Дебарска)⚠️
❗️Одлична локација! - Гостивар центар
❗️Многу поволна цена!
🏠 Карактеристики
- Објектите зафаќаат површина од 122м2 во основа и имаат 21м2 дворно место;
- Вкупната површина на станбениот дел изнесува 250 м2 (Подрум, Приземје и Кат 1);
- Куќите се во многу добра состојба и можно е вселување веднаш;
📞 За повеќе информации јавете се на:
078/377-777; 078/222-666; 075/271-172; 042/271-666

Видео од недвижноста може да погледнете на следниов линк : https://youtu.be/OcNcNIWASeM
Кат-стар Про Недвижности
Кат-стар про Недвижности е компанија која се занимава со посредување и консултантски услуги при продажба и купување на недвижности. Потекнува од матичната фирма Кат-стар про чија основна дејност се геодетски услуги (катастар). За таа цел, нудиме сигурност на нашите клиенти при купувањето на недвижности и добро оформена понуда при продажба. Нашето мото: Сигурноста пред се! Продажбата ја поткрепуваме со рекламен материјал во зависност од недвижноста и условите. Кат-стар Про ДООЕЛ е компанија која е овластена и лиценцирана за извршување на геодетска дејност. Со тоа се опфатени сите катастарски работи кои вклучуваат премер на недвижностите и изготвување на геодетски елаборати, работите кои се поврзани со инженерската геодезија, изготвување на судски вештачења како и изготвување на елаборати за проценка на недвижен имот.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Душко Поповиќ бр.2а Прикажи на мапата
078/377-777
http://www.kat-star-pro.com.mk/

Видео од недвижноста

Кат-стар Про Недвижности
078/377-777
Leaflet
Кат-стар Про Недвижности
Placovi vo Dutlok - Gostivar 0 МКД
Placevi vo Balindol Gostivar 100 ЕУР
Parcela vo Beloviste Gostivar 40 ЕУР
Se prodava kukja vo naselba Dutlok - Gostivar 165 000 ЕУР
Кон почеток