Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OBJEKT QENDER PREJ 260m2

0 МКД

Се продава од: ALI BABA 25 јун. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
SHITET OBJEKT QENDER PREJ 260-m2 KONTAKT TEL-070 811 833
ALI BABA
070 811 833
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации