Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 337m2 vo Leunovo Mavrovo

0 ЕУР

Се продава од: Vlerant Saiti 13 јан. 23:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
Se prodava plac od 337m2 vo Leunovo/Mavrovo sprotiv Hotel Radika.

Cena: PO DOGOVOR.
Vlerant Saiti
077534695
Кон почеток