Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 400m2 so stara kuka vo Dutlok

127 000 ЕУР

Се продава од: Масе Лазаревски 24 септ. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
Se prodava od: Mase Lazarevski.
Kukjata se naogja na raskrsnicata na ulicite Nikola Tesla i Branko Stanoevikj. Kukjata e lepenka a vo sredinata kade sto e zalepena ima podrum ( jama ) od dlabocina 1.35m. Prostorot za gradenje e 240m2 ako se gradi stanbena zgrada a individualna moze po potreba da se namali povrsinata vo toj prostor od 240m2, znaci moze da bide i pola.
Popust na cena od 135 000 evra na 127 000 evra, so moznost za dopolnitelen dogovor vo vrska so cenata.
Adresa na kukjata: Nikola Tesla 55
Масе Лазаревски
070 271 546
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации