Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава

0 МКД

Се продава од: Андреј 08 ноем. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
Продавам самостојна куќа од 2 спрата + подрум.
Куќата е со парцела од 320м2. Парцелата е со маркица за изградба на станбен објект.
Цена по договор.
Барајте ме само ако сте сериозни.
Андреј
078319700
Кон почеток