Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Се продава од: Besnik Вчера 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
Urgjent shitet shtepi ne Gostivar.
Shtepia eshte ne gjendje te banueshme e kompletuat 106m2 dhe me oborr 76m2.
Lokacioni eshte ne lagjen hekurudha, afer stacionit te autobusave.
Leaflet
Кон почеток