Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Shtepi prej 500m2 ne Gostivar

0 ЕУР

Се продава од: shezadin Вчера 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
shitet shtepi ne qender te gostivarit ngat parkut te qenrdres karshi sateksit me di lokale prej 83 di kat me nga 120m.katr. mbi kulm 100 m. katr. podrum100 ,m.katror me nji ose
tdhanme me qirashitet shtepi ne qnder pezdhet metre ngat parkut te qitetit karshi sateksit pes katshe podrum 100 m.ktr.lokalle83m.katr.di kat me nga 120 m.katr. mbi kulm 100 m.katr. me dokumente te regullta chmimi simbas marveshtjes .numri telefonit 075654872

shezadin
 
075654872
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации