Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 82 i 73 m2

2 ЕУР

Се продава од: Imerli 26 јул. 19:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Гостивар
Se prodavat ili se menuva so kuka 2 Stana po 82 i 73 m2 vo vtor sprat stanot e nova pred 5 god e praeno dvata stanovi imat po 2 sobi 1 wc 1 balkon
Lokaciata kaj Xhamiata Leska
Cena Po Dogovor
Leaflet
Кон почеток