Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stara kuka so dvorno mesto vo Dolna Banica

30 000 ЕУР

Се продава од: Zekir Maksuti Денес 02:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Гостивар
Stara kuka so dvorno mesto vo Dolna Banica
Zekir Maksuti
0041795544665
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации