Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO SRETKOVO ITNO

48 000 ЕУР

Се продава од: Smile Smileski 15 јан. 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СРЕТКОВО
*КОРИСНА ПОВРШИНА 155 М2(приземје,кат и галерија) И ДВОРНО МЕСТО
455 М2(со можност на зголемување), НАДМОРСКА ВИСИНА 900 М, БЕЗ ОКОЛНИ ОБЈЕКТИ
*УРЕДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА КУЌАТА И ДВОРОТ,ВНАТРЕШНО КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА СО МЕБЕЛ ОД ПРИРОДНО ДРВО
*МОЖНОСТ ЗА УПОТРЕБА КАКО ФАМИЛИЈАРЕН ОБЈЕКТ,ОДМАРАЛИШТЕ,ЕТНО РЕСТОРАН....
*ЧИСТ ВОЗДУХ,ПРИРОДНА ИЗВОРСКА ВОДА,ПРИСТАП ДО САМИОТ ОБЈЕКТ
ОД АВТОПАТ ДО ОБЈЕКТ 1,8 КМ ,ДО СТРАЖА 4,0 КМ
*ЦЕНА:48.000 €
*ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 072 / 56 55 70
Smile Smileski
0038972565570
Leaflet
Кон почеток