Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILLA NE MAVROV 400m2

100 000 ЕУР

Се продава од: ALI BABA 20 мај 12:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
SHITET VILLA NE MAVROV 400-m2 100.000.-Eu KONTAKT TEL- 071-668-338
ALI BABA
071-668-338
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации