Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so plac od 4000m2

0 ЕУР

Се продава од: Zlatana 15 апр. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kukja na dva sprata so vkupna kvadartura 200m2 i dvor so povrsina od 4000m2 pogoden za izgradba na deloven objekt(hala, magacinski prostor, avto plac, restoran i sl) vo s.Zubovce, Gostivar. Placot i kukjata izleguvaat na dve strani na glaven i sporeden pat. Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации