Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 430m2 NA TOP LOKACIJA VO KAVADARCI

Се продава од: Tode Sakaliev 18 фев. 09:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кавадарци
Kukata e so povrsina od 430m2 i dvor od 450m2. Zemjisteto e legalizirano,a cena povolna.Tel za kontakt: 071 340 082
Tode Sakaliev
071340082
Leaflet
Кон почеток