Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 430m2 NA TOP LOKACIJA VO KAVADARCI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Alfa Sedum Grup 22 окт. 16:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Alfa Sedum Grup

5 Огласи во продавницата

Prikolka Schmitz S 01 0 МКД
Siemens Peralna i Susalna polovni za delovi 0 МКД
Scania Euro 5 top sostojba 0 ЕУР
 Slika od Vangel Naumovski 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кавадарци
Kukata e so povrsina od 430m2 i dvor od 450m2. Zemjisteto e legalizirano,a cena povolna.Tel za kontakt: 071 340 082
Alfa Sedum Grup
071340082

Alfa Sedum Grup

5 Огласи во продавницата
Scania Euro 5 top sostojba 0 ЕУР
Siemens Peralna i Susalna polovni za delovi 0 МКД
 Slika od Vangel Naumovski 0 МКД
Prikolka Schmitz S 01 0 МКД
Кон почеток