Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kavadarci

0 ЕУР

Се продава од: .. Вчера 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кавадарци
Se prodava kuca vo kavadarci na 2 sprata so podrum pomosen prostor i garaza
Leaflet
Кон почеток