Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ne Vselena Kukja

125 000 ЕУР

Се продава од: Prodavam kukja Вчера 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Кавадарци
Za pogolemi informaciji javi se na mobilniot broj

076840227
Prodavam kukja
076840227
Кон почеток