Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2022 08:46

Se prodava nova kuka na dobra lokacija

ЕУР

Објавени: ноем. 28 08:46
Прегледи: 690
Se prodava kuka vo Kavadarci, ne opremena na ekskluzivna lokacija na 5 min od centarot. 430 m2 stambena povrshina i 500 m2 dvor. Kukata ima prizemje 130 m2, prvi sprat 100 m2, vtori sprat 100 m2 i potkrovje 100 m2. Kukata ima 2 vleza. Kompletno opremeni dve kupatila. Preden dvor i zaden dvor so ovoshtarnik i zelen pojas. Zemjata pod objektot e legalizirana. Vo predniot dvor ima cetiri parking mesta. Kukata e nova gradba i nevselena do sega. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации