Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so dvorno mesto vo Kicevo

0 МКД

Се продава од: Nenad 15 фев. 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kukja so dvorno mesto, gradezno zemjishte od 3 000m2 i obrabotliva zemja 300m2
Pokraj magistralen - Drugovo
Povekje informacii na tel :078 272 876
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации