Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Drugovo

25 000 ЕУР

Се продава од: Marjan 21 септ. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава реновирана кука на два спрата (едниот целосно реновиран), нова фасада со изолација и нова дограма, и нов кров. Местото има 350м2, засадено со овошни дрвја, и кука со површина од 61м2 на спрат, и посебно ограден дел за паркинг. на спратот има кујна, опремено купатило со туш и плочки, дневна соба, спална соба и предсобје. Подот е паркет.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации