Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

Оглас од претпријатие Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 20 јан. 15:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
До колку имате потреба од купување или продавање на недвижен имот ( стан, куќа, земјиште, деловен објект ) искористете го нашето професионално посредување. За повеќе информации јавете се на
045/511-377
070/318-320
071/449-247
Или посетете ја нашата Агенција за надвижности "Okey" - Кичево на бул. Ослободување 27/2 (непосредно до судот)
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Visit our store page
Bulevar Osloboduvanje 27/1-2 Show on the map
070 318 320
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
070 318 320
Кон почеток