Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN OBJEKT VO KICEVO

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 08 окт. 15:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA DELOVEN OBJEKT NA RASKRSNICA VO CENTAROT NA GRADOT .
KONTAKT 070782844
KEMAL
KEMAL

Ul.nad pasini bb
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
PLACEVI NAD SOCIALNITE ZGRADI VO IVANIDOL 14 ЕУР
KUKA VO NASELBA KARPOS KICEVO 120 000 ЕУР
Agencija za nedviznosti ORTAK KOMPANI -
KUKA VO NASELBA KARPOS VO KICEVO 57 500 ЕУР
Кон почеток