Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVNA KUKA NA 3 SPRATA VO KICEVO

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 26 дек. 23:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA NOVA PREUBAVA KUKA NA 3 SPRATA , UREDENA I KOMPLETIRANA SO PARNO GREENJE I UBAV RASPORED NA SEKOJ SPRAT .KUKATA SE NAOGJA NA MIRNA LOKACIJA ZA ZHIVEENJE , ZAGRADENA I UREDEN DVOR , SO ÇIST IMOTEN LIST I EKSTRA CENA .KONTAKT KEMAL 072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTËPI E RE ME 3 KAT E RREGULLUAR DHE E KOMPLETUAR NË ÇDO KAT ME NXEMJE QËNDRORE DHE ME STIL MODERN .SHTËPIA GJENDET NË LAGJE TË QETË PËR BANIM E RRETHUAR ME OGRAD TË BUKUR DHE OBORR TË RREGULLUAR , POSEDON TË GJITHA DOKUMENTET DHE FLETËPRONËSI TË PASTËR ME EKSTRA ÇMIM .KONTAKT QEMAL ALILI 072524206 , Viber 070782844.
KEMAL
Агенција за недвижности
Visit our store page
Ul.nad pasini bb Show on the map
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA VO NASELBA GORICA -
KUKA SO DUKAN VO STROG CENTAR -
PLLAC NA ATRAKTIVNA LOKACIJA ZA BIZNIS VO KICEVO -
KUKA SO PLLAC OD 1231m2 NA TOP LOKACIJA -
Кон почеток