Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 600m2 vo Kicevo

0 МКД

Се продава од: sinan 14 јул. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Кичево
Kukjata se naoga na rastanski pat
ima povrsina od 600 metri kvadratni
prizemje sprat i potkrovje ima i dvorno mesto od 400 metri kvadratni
broevi za kontakt : 071221201/ 071221202
cenata e po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации