Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO PLAC VO CENTAROT NA KICHEVO

0 ЕУР

Се продава од: vasilko 07 мар. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Кичево
Се продава куќа во центарот на Кичево, спроти ОУ Кузман Јосифовски Питу, со вкупна површина од 750м2, од кои 270 м2 се посебен плац со дозвола за градење. Површина на куќа е 400 м2 од по 4 спратови по 100 м2, со сопствено парно греење.Куќата има целосна документација.Одлична за бизнис.Цена по договор.
vasilko
078410272
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации