Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kujka Kicevo

1 ЕУР

Се продава од: Vele 30 јул. 02:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Кичево
Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2.
Kujcata ima prizemje sprat i potkrovje od 434 metri kvadratni so centralno i podno greenje ( drva , nafta , struja ) dvorno mesto 683 metri kvadratni so garaza furna i fontana . Telefon .070-223-886 Vele.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации