Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA MAGISTRALLA 850m2

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 08 окт. 15:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA SO 850m2 NA MAGISTRALA A IMAT VLEZ I OD LAMELITE SO MARKICA ZA GRADBA NA GOLEM DELOVEN OBJEKT ILI DVE KUKI DO 3 SPRATA I POTKROVJE .KONTAKT KEMAL 072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTEPI ME 850m2 ME DY HYMJE NJERA NGA MAGJISTRALJA DHE TJETRA NGA LLAMELLAT , E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ BIZNESI ME MARKICE TE MADHE PER OBJEKT AFARIST OSE DY SHTEPI DERI 3 KAT DHE NENKULM .KONTAKT QEMAL ALILI 072524206, Viber 070782844.
KEMAL
Агенција за недвижности
Visit our store page
Ul.nad pasini bb Show on the map
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA VO CENTAR NA KICEVO -
EKSKLUZIVNA KUKA NA 3 SPRATA VO KICEVO -
KUKA NA PREKRASNA LOKACIJA -
PLACEVI NAD SOCIALNITE ZGRADI VO IVANIDOL 14 ЕУР
Кон почеток