Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA PREKRASNA LOKACIJA

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 12 дек. 22:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA VO BLIZINA NA OSNOVNO UÇILISTE SANDE SH . SO DVORNO MESTO OD 500 m2 NA 2 SPRATA SO PREUBAV RASPORED . KUKATA SE NAOGJA VO MIRNA LOKACIJA ZA ZIVEENJE SO CELOSNA DOKUMENTACIJA , ÇIST IMOTEN LIST I MOZNOST ZA GRADBA NA NOV OBJEKT . Inf :072524206 viber 070782844.
SHITET SHTËPI DY KATËSHE NË AFËRSI TË SHKOLLËS FILLORE SANDE .SH. ME OBORRË PREJ 500 m2 .SHTËPIA GJENDET NË NJË LAGJE TË QETË PËR BANIM DHE POSEDON TË GJITHA DOKUMENTET , FLETËPRONËSI TË PASTËR DHE MUNDËSI PËR NDËRTIM TË NJË OBJEKTI TË RI .Inf 072524206 , viber 070782844.
KEMAL
Агенција за недвижности
Visit our store page
Ul.nad pasini bb Show on the map
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
LUKSUZEN STAN DO OPSTINA KICEVO -
STAN NA BULEVAR VO STROG CENTAR -
KUKA VO NASELBA KARPOS VO KICEVO 57 500 EUR
KUKA VO CENTAR NA KICEVO -
Кон почеток