Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 11:32

Kuka nad Zeleznicka stanica

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 24 11:32
Прегледи: 929
Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica, so povrsina od 86m2 po zgrada i 200 m2 dvorno mesto.
Kukjata e komplet renovirana, bukvalno nova gradba. So prekrasen pogled na gradot i mirno mesto so cist vozduh.
Kontakt tel: 070 318 320 Vlatko
Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации