Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NASPROTI KOMUNALEC KIÇEVO

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 08 окт. 16:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA SO 2 VLEZA , 2 SPRATA I DVORNO MESTO OD 590m2 , NA SAMIOT PAT NASPROTI KOMUNALEC .Inf : 072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTËPI ME 2 HYMJE , 2 KAT , DHE 590 m2 KARSHI KOMUNALECIT , Inf :072524206 , viber 070782844.
KEMAL
Агенција за недвижности
Visit our store page
Ul.nad pasini bb Show on the map
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
STAN NA BULEVAR VO STROG CENTAR -
KUKA VO NASELBA KARPOS KICEVO 120 000 ЕУР
KUKA SO TRI PLACA -
KUKA SO DUKAN VO STROG CENTAR -
Кон почеток