Македонски | Shqip | English |

Kuka od 300m2 vo Kicevo

Се продава од: kicevo 27 јан. 22:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: s.srbjani kicevo
Површина: 300 m2
Локација: Кичево
se prodava stara kuca i plevna na samiot vlez vo selo srbjani kicevo okolu 300 kvadrati...cenata e mnogu povolna i e po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток