Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 670M2 VO KICEVO

Се продава од: Jagoda 08 авг. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
Se prodava kuka na ul Cvetko Jakovleski vo Kicevo.
Odlicna lokacija cena po dogovor. Se prodava prazna, nenamestena.
Leaflet
Кон почеток