Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 10 2022 12:48

Kuka od 865m2 so izlez na magistralen pat

Објавени: ноем. 10 12:48
Прегледи: 741
Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista. Renovirana 2010.placot e podelen na 3 imotni lista so markica za mini zgrada ,idealno mesto za biznis i domuvanje.
Cena po dogovor.
Vlatko 070 318 320
Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации