Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO 3 SPRATA PLUS GARAZA VO KICEVO

0 МКД

Се продава од: Sinan 19 септ. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
Se Prodava Kuka so 350m2. Kukata ima 3 Sprata i plus Garaza. Sekoj Sprat ima poseben Vlez. Sekoja Soba ima izlez za na Tarasa. Moze vo sekoe Vreme dase vidi. Cena po dogovor. MK 071221202 CH 0041786672112
Leaflet
Кон почеток