Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO 650m2 VO NASELBA DEVENA

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 30 окт. 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

KEMAL

51 Огласи во продавницата

KUKA SO DELOVEN PROSTOR -
STAN NOVA GRADBA OD VO KICEVO 570 ЕУР
STAN OD 64M2 36 500 ЕУР
EKSKLUZIVNA KUKA NA 3 SPRATA VO KICEVO -
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA SO 650 m2 VO NASELBA DEVEANA NA MIRNA LOKACIJA ZA ZIVEENJE .Tel:072524206, Viber 070782844.
SHITET SHTEPI ME 650m2NE LAGJEN DEVEANA , Tel:072524206 , Viber 070782844.
KEMAL
Агенција за недвижности
Visit our store page
Ul.nad pasini bb Show on the map
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA SO PLAC VO KICEVO -
Kuka na mirna lokacija za ziveenje -
NOVA KUKA VO KICEVO -
KUKA SO USTE EDEN PLAC VO KICEVO -
Кон почеток