Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

KUKA SO DUKAN VO CENTAR

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 08 окт. 16:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVAAT DVE KUKI SO DUKAN NA GLAVNA ULICA I MOZHNOST ZA GRADBA NA DVE NOVI KUKI SO DVA VLEZA .Inf:072524206 , viber 070782844 .
SHITEN DY SHTEPI ME DYQAN NE RRUGE KRYESORE ME MUNDESI PER NDERTIM TE DY SHTEPIVE ME DY HYMJE .Inf:072524206 , viber 070782844.
KEMAL

Ul.nad pasini bb
070782844
KEMAL
  Online
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA SO 650m2  VO NASELBA DEVENA -
KUKA SO PLAC VO KICEVO -
KUKA VO NASELBA KARPOS KICEVO 120 000 ЕУР
KUKA SO DELOVEN PROSTOR VO KICEVO -
Кон почеток