Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO DUKAN VO STROG CENTAR

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 26 дек. 23:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA SO DUQAN VO STROG CENTAR, NA PREKRASNA LOKACIJA ZA BIZNIS I ZA ZIVEENJE, SO MOZNOST ZA GRADBA NA GOLEM OBJEKT. Inf:072524206, viber070782844.
SHITET SHTEPI ME DYQAN NE QENDER TE QYTETIT, NE LOKACION IDEAL PER BIZNIS DHE BANIM, ME MUNDESI PER NDERTIM TE NJE OBJEKTI TE MADH AFARIST. Inf:072524206, viber070782844.
KEMAL

Ul.nad pasini bb
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA VO NASELBA KARPOS VO KICEVO 57 500 ЕУР
Kuka na mirna lokacija za ziveenje -
KUKA VO NASELBA GORICA -
KUKA SO USTE EDEN PLAC VO KICEVO -
Кон почеток