Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO DVA PLLACA VO KICEVO

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 26 дек. 23:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

KEMAL

51 Огласи во продавницата

KUKA VO NAS IVANDOL 27 000 ЕУР
KUKA VO NASELBA PASINO -
KUKA SO DELOVEN PROSTOR -
KUKA SO EKSTRA CENA 65 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVAAT DVA PLLACA 1000m2 DO ZELENIOT PAZAR , SO MOZNOST ZA GRADBA NA DELOVEN OBJEKT 17 ×17 m , I VISINA 4 SPRATA .MESTOTO E IDEALNO ZA SEKAKOV VID BIZNIS .KONTAKT KEMAL 072524206 , 070782844.
SHITEN DY PLLACE PREJ 1000 m2 NË AFËRSI TË PAZARIT TË GJELBËRT ME MUNDËSI PËR NDËRTIM TË OBJEKTIT AFARIST 17 ×17 m dhe lartësi 4 kat .VENDI ËSHTË IDEAL PËR ÇDO LLOJ BIZNESI .Inf :072524206, viber 070782844.
KEMAL

Ul.nad pasini bb
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
STARA KUKA SO 280m2 VO STROG CENTAR NA KICEVO -
EKSKLUZIVNA KUKA NA MIRNA LOKACIJA VO KICEVO -
NOVA KUKA NAD STANICA -
NOVA KUKA VO KICEVO -
Кон почеток