Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO EKSTRA CENA 55 000 €

55 000 ЕУР

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 15 септ. 23:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

KEMAL

73 Огласи во продавницата

STARA KUKA SO 280m2 VO STROG CENTAR NA KICEVO 0 МКД
PLAC NA MAGISTRALEN PAT DO MAKPETROLL 14 ЕУР
Dve novi kuqi 0 МКД
PLACEVI VO ATAROT NA OSOJ 23 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA NA ODLIÇNA LOKACIJA ZA ZIVEENJE VO BLIZINA NA OSNOVNOTO UÇILISTE SANDE STERIOSKI , KUKATA E KOMPLETNO UREDENA SO PVC PROZORCI , FASADA SO IZOLACIJA I MOZNOST ZA DOGRADBA NA USTE EDEN SPRAT I POTKROVJE .inf.072524206 , viber 070782844.
SHITET SHTËPI NË AFËRSI TË SHKOLLËS FILLORE SANDE SHTERIOSKI , NË NJË LAGJE TË QETË PËR BANIM , KOMPLET E RREGULLUAR , ME DRITARE PVC , FASAD ME IZOLIM DHE MUNDËSI PËR NDËRTIM TË EDHE NJË KATI ME NËNKULM .Inf.072524206 , viber 070782844.

KEMAL

73 Огласи во продавницата
STAN OD 64M2 PRODADENO 36 500 ЕУР
STAN NOVA GRADBA OD VO KICEVO 570 ЕУР
KUKA SO DUKAN VO KICEVO 0 МКД
Dve novi kuqi 0 МКД
Кон почеток