Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO EKSTRA CENA

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 26 дек. 23:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA NA ODLIÇNA LOKACIJA ZA ZIVEENJE VO BLIZINA NA OSNOVNOTO UÇILISTE SANDE STERIOSKI , KUKATA E KOMPLETNO UREDENA SO PVC PROZORCI , FASADA SO IZOLACIJA I MOZNOST ZA DOGRADBA NA USTE EDEN SPRAT I POTKROVJE .inf.072524206 , viber 070782844.
SHITET SHTËPI NË AFËRSI TË SHKOLLËS FILLORE SANDE SHTERIOSKI , NË NJË LAGJE TË QETË PËR BANIM , KOMPLET E RREGULLUAR , ME DRITARE PVC , FASAD ME IZOLIM DHE MUNDËSI PËR NDËRTIM TË EDHE NJË KATI ME NËNKULM .Inf.072524206 , viber 070782844.
KEMAL
Агенција за недвижности
Visit our store page
Ul.nad pasini bb Show on the map
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
 DELOVEN OBJEKT VO KICEVO -
KUKA VO CENTAR 83 000 ЕУР
KUKA SO 650m2  VO NASELBA DEVENA -
PLACEVI NAD SOCIALNITE ZGRADI VO IVANIDOL 14 ЕУР
Кон почеток